O FURNICOOLTURE

spolu

FURNICOOLTURE je dizajnérske štúdio, zamerané na návrhy interiérov, tvorbu grafického dizajnu, navrhovanie a predaj originálnych dizajnérskych produktov i poradenstvo. Široké zameranie štúdia, v kombinácii s jasnou a poctivou metodikou navrhovania, umožňuje vytvárať komplexné dizajnérske riešenia od návrhu vizuálnej identity až po realizáciu interiéru.

FURNICOOLTURE má 10 rokov skúseností zo štúdia doma i v zahraničí, ale tiež z tvorby vlastných zákazkových projektov a odborného poradenstva. S naším prepojením na realizačnú sféru, spoluprácou s architektmi, stavbármi a výrobcami nábytku, sme schopní navrhnúť a zrealizovať aj originálne a atypické riešenia, pričom sa adaptujeme na požiadavky každého klienta.

FURNICOOLTURE charakterizuje pragmatický a simplicitný prístup k funkčnosti a zároveň snaha o originálnu, čistú formu s určitou dávkou esencie konceptu a vtipu. Náš tím sa aktívne podieľa na budovaní nábytkovej kultúry, o čom svedčia i nemalé úspechy v dizajnérskych súťažiach a množstvo absolvovaných výstav doma i v zahraničí.